+ קטגוריית המאמרים

בניית אתר מסחר אלקטרוני

בניית אתר מסחר אלקטרוני

 

בניית אתר מסחר אלקטרוני

 

פלטפורמת המסחר האלקטרוני שלנו כוללת פתרון מקיף לניהול חנויות וירטאליות מתקדמות. הייחוד של הפלטפורמה הינו שהיא מאפשרת לנהל מספר זירות וערוצי שיווק במקביל ובנוסף הלקוחות שלנו נהנים מכלים מתקדמים של שיווק ויראלי וחיבורים למועדוני לקוחות גדולים שמעניקים ללקוחות שלנו נקודת פתיחה מצויינת לקידום המכירות באינטרנט.

 

 

גלריית תמונות בעמוד הבית

בניית אתר קופונים
גלריית תמונות מתחלפות בעמוד הבית משתמשת כחלון הראווה של האתר. באמצעות הגלריה ניתן להציג מבצעים חמים ומסרים שיווקים. עמוד הבית מעצם מעמדו מקבל יותר חשיפות מאשר עמודים אחרים באתר. לכן ניצול במה זו ויצירת הפניות ממנה לאזורים הפנימיים באתר היא דרך לגרום לגולש להיחשף למה שחשוב באמת. מנהל האתר יכול בקלות להחליף את התמונות באמצעות ממשק המשתמש במערכת ניהול התוכן.

התאמה למנועי חיפוש

בניית אתר קופונים
המערכת הינה ידידותית מאד למנועי החיפוש והותאמה במיוחד לעמוד בדרישות האופטימיזציה של גוגל, לרבות תגיות מטא, כתובות, URL כותרות h1-h2-h3 ידידותיות לגוגל, קוד המותאם לסטנדרטים של w3c, מהירות טעינה גבוהה של העמודים, מפת אתר בפורמט XML, ועוד.

 

חנות בפייסבוק

בניית אתר קופונים
המערכת מאפשרת להציג את החהות הוירטואלית גם כחנות בתוך הפייסבוק. באמצעות אפליקציית פייסבוק ייחודית שפיתחנו החנות הוירטואלית שלכם הופכת בקלות להיות גם לחנות נוספת בתוך עמוד הפייסבוק של העסק שלכם ומתממשקת אוטומטית למאגר המוצרים שקיים בחנות הרגילה. כל תהליך המכירה מתבצע בתוך הפייסבוק ונתוני המכירות שמתבצעות בפייסבוק נרשמות במערכת הההזמנות המרכזית של הפלטפורמה.

 

eBay Store

בניית אתר קופונים
הפטלפורמה שלנו מאפשר להפוך את החנות הרגילה גם לחנות מסחר ב ebay. המערכת מאפשרת להגדיר אוטומטית את כל ממשקי התצוגה והמכירה הדרושים כדי לנהל חנויות ב ebay.

 

Attributes

בניית אתר קופונים
המערכת מאפשרת לנהל פרמטרים מרובים לכל מוצר : מידה, צבע, דרם, אריזה, מחיר משתנה לסוגי לקוחות שונים, בחירת איסוף המוצר מסניף ספציפי. המערכת היא דינמית מאד וניתן להוסיף שדות וסיווגים נוספים לפי צרכי הלקוח.

 

סליקה מאובטחת

בניית אתר קופונים
המערכת מתחברת בצורה קלה למגוון רחב של שיטות תשלום ישראליות ובין לאומיות לרבות: טרנזילה, פלא קארד, נט פיי, pay pal , data trance , Google Checkout, amazon payment , ITAS ועוד.

 

דוחות וסטטיסטיקה

בניית אתר קופונים
מנהל האתר נהנה ממערכת דוחות נוחה למאד להפקת דוחות מגוונים של שיווק, מכירות וניהול מלאי המספקים תמונה מלאה בנוגע לביצועי החנות. בנוסף, כוללת המערכת Dashboard גרפי המציג את הנתונים העיקריים בתרשימים וגרפים מפורטים.

 

ניהול מוצרים

בניית אתר קופונים
המנוע הגמיש של הפלטפורמה מאפשר לנהל קטלוגים בעלי עץ מוצר מורכב וכן פירוט נרחב לכל מוצר לרבות : מספר תמונות לכל מוצר, יכולת הגדלה של תמונות, אייקון המציין האם הפריט קיים כרגע במלאי, תצוגת מוצרים נלווים, תצוגת מוצרים ממולצים ו/או מוצרים במבצע, ניהול wish list, שלח לחבר, ניהול מחירון למועדוני לקוחות, מחיר לפני/אחרי הנחה, ועוד.

 

חיפוש מתקדם וניווט באתר

בניית אתר קופונים
המערכת מאפשרת ניווט נוח באמצעות תפריטים גדולים נפתחים, מנוע חיפוש חכם, פילטר סינון מוצרים לפי קטגוריה/מחיר/צבע/מידה/מותג ועוד. בנוסף ניתן לחפש לפי לפי : המוצרים הנצפים ביותר/הנמכרים ביותר/דירוג גולשים ועוד.

 

ייבוא וייצוא נתונים מאקסל

בניית אתר קופונים
אחד המנגנונים היעילים ביותר שקיימים במערכת הוא מנגנון ייבוא הנתנים מתוך טבלת אקסל שחוסך עלויות וזמן ניהול משמעותיים לאורך חיי האתר. ממשק ייבוא הנתונים, מאפשר למנהלי האתר לנהל מוצרים/מחירים/כמויות על גבי טבלת אקסל ולעדכן בתוך שניות את קטלוג המוצרים שמופיע באתר על ידי שימוש בממשק ייבוא הנתונים.

 

קופונים ושוברי מתנה

בניית אתר קופונים
המערכת מאפשרת ניהול של קופונים מסוגים שונים כגון: קופונים מוגבלים בזמן ומינימום רוכשים (קופונים בסגנון Groupon ), קופונים הנחת כמות (כמו 1+1), הנחות לקניה מעל סכום מסוים, קופונים לקבוצות רוכשים מזוהות (ועדי עובדים), קופוני עידוד (נרשמים חדשים, נרשמים רדומים, חגים, ימי הולדת, מכירות סוף עונה וכו.). בנוסף המערכת מאפשר לקנות gift card במחיר מוזל מהמחיר הנקוב לשימוש עצמי מאוחר יותר ו/או למשלוח כמתנה לאדם אחר.

 

Behavioral Targeting

בניית אתר קופונים
המערכת מאפשרת לבנות תסריטי פעולה שונים מול סגמנטים שונים של לקוחות. המערכת מזהה אוטומטית משתנים שונים לגבי גולשים כגון : מיקומם הגאוגרפי, האתר ממנו הם הגיעו, הקמפיין ממנו הם הגיעו, מספר ביקורים קודמים באתר, סוג המכשיר דרכו מבוצעת הגלישה (מחשב או מכשיר סלולרי), מילות המפתח אותן הם חיפשו בגוגל לפני כניסתם לאתר ועוד. בהתאם לפרמטרים אלו ניתן להתאים תוכן שונה, הצעות, או וריאציות קמפיינים למבקרים שונים בהתאם לפרופיל הרלוונטי שלהם.

 

תגובות גולשים

בניית אתר קופונים
המערכת מאפשרת למשתמש לפרסם ביקורות ותגובות לגבי העסקה באמצעות מנגנון facebook comment. בנוסף יכולים הגולשים לדרג את המוצרים באמצעות מנגון רייטינג הקיים באתר.

 

אזור אישי לגולש

בניית אתר קופונים
האזור האישי ללקוח מאפשר ללקוח לבצע מעקב אחרי ההזמנות שביצע, לעדכן את פרטי הפרופיל שלו, לצרף או להסיר את כתובת המייל מרשימות הדיוור של האתר וכן לדרג מוצרים ולכתוב ביקורות על מוצרים.

 

מערכת ניהול תוכן

בניית אתר קופונים
מערכת המסחר האלקטרוני כוללת פונקציות ואפליקציות נוספות לניהול תוכן לרבות : פורומים, גלריות, ממשקים לפייסבוק וגוגל פלוס, ניהול הרשאות, ניהול מסמכים, ניהול ספקים, כלי בקרת פרסום, ניהול סקרים וכיו"ב.

 

ניהול הזמנות

בניית אתר קופונים
ממשק הניהול של האתר כולל מערכת ניהול הזמנות נוחה המאפשרת למנהל האתר להפיק דוחות מגוונים לפי כל חתך שיבחר : תאריכים / עסקאות / עסקאות שאושרו או נדחו על ידי חברות כרטיסי האשראי / לקוחות חוזרים / דירוג מוצרים לפי מכר וכל קריטריון אחר שהוגדר במערכת.

 

תוכנית פרסום ייחודית למועדוני הלקוחות הגדולים בישראל

בניית אתר קופונים
המערכת מגיעה עם תוכנית שותפים מובנית המאפשרת חשיפה לחברי מועדוני הלקוחות הגדולים בישראל, בינהם: "בהצדעה" למשרתי מילואים, מועדון עובדי טבע, מועדון עובדי אל-על, מועדון "שווה" לעובדי הסתדרות העובדים הלאומית, מועדון באזזר לאומי ועוד. פתרון זה חוסך ללקוחותינו עלויות שיווק יקרות ומאפשר חשיפה מיידית לקהל לקוחות גדול ואיכותי שמורגל ברכישה של מוצרים באמצעות האינטרנט. קישור האתר למועדוני לקוחות אלו כפוף לאישור הנהלת המועדונים.

 

שיווק ויראלי

בניית אתר קופונים
אחת התכונות שמייחדות את המערכת ממערכות אחרות היא החשיבה שהושקעה בפיתוח מערכות שלא רק יודעות לנהל מכירות באתר אלא גם לתת למנהל האתר כלים מתקדמים בתחום השיווק הויראלי. המערכת כוללת פיצ'רים מתקדמים המעודדים גולשים להפיץ קישורים לאתר ברשתות החברתיות בתמורה להנחות וקופונים שונים. פיצ'רים אלו מוכחים את עצמם מידי יום באתרים שהם יושמו בהם כמניבי תנועת גולשים ממוקדת וריווחית מאד.

 

אחסון – גיבוי – תמיכה טכנית

בניית אתר קופונים
לקוחות Dreamview נהנים מתמיכה טכנית, אחריות, אבטחת מידע ברמה גבוהה, גיבויים יומיים אוטומטיים שנשמרים ב-2 שרתים שונים המבטיחים 100% שרידות כנגד מתקפות האקרים. בנוסף שירות הלקוחות שלנו פעיל בכל

 

חבילת קידום אתרים ופרסום באינטרנט

בניית אתר קופונים
לכל לקוח מותאמת חבילת פרסום ושיווק באינטרנט בהתאם לידעים העסקיים שנקבעים עם השקת האתר.

 

התממשקות ל Zap

בניית אתר קופונים
המערכת מגיעה עם מנגנון המאפשר התממשקות לאתר השוואת המחירים ZAP מאפשרת חשיפה למאות אלפי גולשים מידי יום.

 

תוכנית שותפים

בניית אתר קופונים
המערכת מגיעה עם תוכנית שותפים מובנית המאפשרת ניהול של שיתופי פעולה עם אתרים אחרים תוך יכולת של מעקב ותגמול השותף לפי התוצאות שהוא מניב לאתר. הפרמטרים שהמערכת עוקבת אחריהם הם : כמות חשיפות, כמות קליקים והיקף מכירות שהניב כל באנר או קבוצת באנרים המשוייכת לשותף עסקי. ניהול תוכניות שותפים בצורה יעילה מאפשרת להוזיל מאד את עלויות השיווק באינטרנט ולפתח נוכחות טובה במגוון רחב של אתרי שותפים תוך יכולת נהול והקצאה נכונים של משאבי השיווק.